http://shahid-m-ghafari.blogfa.com/منبع

صابرین یعنی مردان مجاهدی که دارای سه بعد ایمان، توان علمی و

تخصصی و توان جسمی بالا هستند.دیدگاه شهید صمد امیدپور


نیم نگاهی به افق نیلگون رهیدگی و آزادگی، منشوری به رنگ آبی شهادت و خورشیدی سبز که تا ابد می تابد، پنجره دل را رو به دریا می گشاییم و چشم به لاله های روییده بر فراز  خاک می دوزیم، شاپرک وار و مدهوش.


براستی ما انسان های به جا مانده از قافله شهادت و حسرت خوردگان جایگاه رفیع شهداء چگونه می توانیم به وظیفه خود در قبال شهداء عمل کنیم؟ چه کنیم که اینبار ضرر نکنیم و به قافله شهدا برسیم؟ آیا این خبر با یاد شهداء و تلاش رای زنده ماندن نام، یاد و رسالت شهداء میسر می شود؟ آری باید بکوشیم و راه نورانی آنان را بپوییم باید در همین دنیا شویم مصداق (( عند ربهم یرزقون ))،  مصداق شهید زنده و اینک استشمام گلی از گلزار لاله های کربلایی.

به راستی آنان چه کردند که با پرواز و بال خونین به سوی معبود شتافتند و ما چه کردیم که هر روزمان به وسعت صحرای غفلت و سرگردانی و به تیرگی حسرت و ندامت به فرداهایی مات و مه آلود ختم می شود.

در انتظار شهادت در انتظار وصال و در انتظار لبخند یار به آسمان چشم می دوزیم، ستاره ها گواهی می دهند که خورشید آمد.فرازی از وصیت نامۀ شهید


 

همه جوانان مخصوصا دختران و پسران هم سن و سال خود را دعوت به تقوای الهی و پرهیز از هوای نفسانی، شیطانی و شهوانی می نمایم و اینکه به پدر و مادر خود احترام بگذارید و همیشه پشتیان ولایت فقیه باشید تا پیروزی در دستتان باشد و همین پشتیبانی ولی فقیه برای شما کافی و بس است و اگر شهید شدم برایم گریه نکنید. همه شما باید خوشحال باشید وگرنه من ناراحت می شوم.

در پایان شهید امید پور این شعر را می نویسد:

آن کس که تو را شناخت جان را چه کند

فرزند و عیال و خانمان را چه کند

دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی

دیوانه تو هر دو جهان را چه کند

 

دوست دارم که شهید شوم     ولی تا یار که را خواهد و خواهان که باشد... .نماهنگ پاسدار شهید صمد امیدپور

لطفا جهت دریافت کلیپ روی عکس کلیک کنید
برچسب ها :
دیدگاه و فرازی از وصیت نامه شهید والا مقام صمد امید پور ,